×

Bizden Haberler

ÜYELİK BİLGİLERİMİ HATIRLAT

Sıkça Sorulan Sorular

Çağrı merkezimizi arayarak, bölgenizdeki BMT (Bölge müşteri temsilcisi) arayarak, şirket merkez ofisimizi ziyaret ederek veya Türkiye’nin her yerine teslimat yapan e-satış sitemiz üzerinden ürün satın alabilirsiniz.

Evet, Edosis Eğitim Araçları A.Ş. anaokulundan, üniversiteye kadar bulunması gereken tüm ürünleri sağlamaktadır.

Hayır, tüm eğitim ürünlerinin yanı sıra, ofis mobilyaları, konferans salonları, lobi ve toplantı odalarınızı da dizayn ediyoruz.

Evet, mekanınızı gelip inceliyor, projelendiriyor ve farklı alternatifler ile mimari olarak destek sağlıyoruz.

Talep ettiğiniz ürünler ile ilgili iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kalite ve satış sonrası hizmetlerimiz ile ilgili gerekli belgelerimiz mevcuttur, www.edosis.com.tr sayfamızdan kalite belgelerimiz kısmından bu sertifika ve belgelere ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızın tamamını buraya sığdıramadık. Referanslarımız bölümünde neticelendirdiğimiz projelerimizin bir kısmına erişebilir ve görebilirsiniz. Dilerseniz size tüm referans listemizi ayrıca sunabiliriz.

Sitemizden online olarak satın aldığınız ürünler çoğunlukla kargo ile teslim edilmektedir. Ancak proje bazlı siparişlerde kendi nakliye araçlarımız veya tırlar ile teslim edilmektedir.

Online siparişlerde seçtiğiniz ürünlere göre kargo ücretlere hesaplanmaktadır. Proje bazlı siparişlerde İstanbul içinde nakliye firmamız tarafından sağlanmakta olup İstanbul dışında ise nakliye ücreti alıcıya aittir.

Yurt dışı siparişleriniz de, sevk edilecek ülke ve iletişim bilgileri yer alan bir etiketleme yapıyor ve hassas malzemelerinizi özel kasalı ambalaj ile alıcılara ulaştırıyoruz.

Teslimat süresi stok durumuna ve ürün kartında belirtilen tedarik süresine bağlı olarak değişmektedir. Bu süre teklif usulü ile yapılan satışlarda siparişinizin onaylanmasını müteakiben başlar. Genel olarak laboratuvar malzemeleri siparişleriniz; 2-15 gün, laboratuvar sistemleri siparişleriniz; 10-30 gün, modüler araştırma laboratuvarları ve özel proje siparişleriniz ise; 4-10 hafta arasında sizlere teslim edilmektedir. Sipariş onayınız esnasında siparişinizin ne kadar sürede teslim edileceğini net olarak bildirilmektedir.

Sitemizin sol kısmında bulunan hızlı ürün arama bölümünden ve ürünler menüsünden ürünlere ulaşabileceğiniz gibi, sayfanın sağ alt kısmındaki site içi arama motorundan da ürünleri bulabilirsiniz.

ÜST