×

Bizden Haberler

ÜYELİK BİLGİLERİMİ HATIRLAT

Hakkımızda

Edosis Eğitim Araçları ve Donatım Sistemleri A.Ş., eğitim araçları sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak ve nitelikli ürünler oluşturarak kalitenin çağdaş ülkeler seviyesine gelmesi için çalışmalarını sürdüren bir gruptur.

Eğitim araçları sektöründe faaliyet gösteren EDOSİS, ürün portföyünü oluştururken anaokulundan üniversitelerimize kadar eğitim kurumlarımızın öneri, görüş ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmuştur.

Edosis, en kaliteli ürünler ile resmi ve özel eğitim kurumlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılarken 10’dan fazla ülkeye yapmış olduğu ihracatlarla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Edosis olarak ürünlerimizde kalite en önemli unsur olarak belirlenmiş tir. Ürünlerimizin tamamını TSE Standartlarına göre üreterek Türk Standartlar Enstitüsü tarafından belgelendirilmiştir. Kaliteli ürünlerin kaliteli hizmet ile taçlandırılması gerektiğinin farkında olan firmamız yine TSE tarafından belgelendirilen HYB (Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi) ile Üretim yeri ve Satış Sonrası Hizmetleri Türk Standartlar Enstitüsü tarafından belgelendirilmiştir. Edosis Eğitim Araçları en kaliteli ürünü optimum fiyata sağlamaya devam edecektir.

Misyonumuz

Şirketlerimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Dünya, ülkemiz ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
Eğitim araçları sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak
Eğitim Araçları sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmek
ÜST